Witajcie, czyli powitania :)

@Wrobel
Jeśli nie używasz jakiegoś bardzo specjalistycznego softu, który zmuszałby Cię do korzystania z Windowsa, przesiadaj się już teraz. Manjaro jest na tyle stabilną dystrybucją Linuksa, że po instalacji nie powinieneś mieć szczególnych kłopotów. A nawet, jeśli się pojawi jakiś problem, to od tego masz to Forum, aby znaleźć rozwiązanie ewentualnego problemu.

3lajki

No praktycznie to muszę mieć czas na przesiadkę i czy Simsy 4 będą działać bo córcia gra. No i drukarka jeszcze poza tym.

Drukarka powinna działać, o ile jest sprawna i nie jest to jakiś dziwny wynalazek sąsiada (choć i takie po odpowiedniej konfiguracji powinny działać) :wink: Sims 4 też powinien pójść pod Wine bez większych problemów – ma rangę platynową, czyli najwyższą z możliwych

1lajk

Drukarka laserowa Hp laserjet sprawna cały czas w użyciu no to tylko czas na przesiadkę i będzie ok.

1lajk

@Wrobel, witam na Forum. Ogarniaj temat i ‘ciesz się prostotą’ i stabilnością systemu, a jak będziesz miał pytania, to pamiętaj: jeden problem, jeden wątek - najlepiej we właściwym dziale.

1lajk

Ok postaram się ogarnąć jak najszybciej. No i ogarnąłem temat. Na moim Dell inspiron wylądowało po długim testowaniu Manjaro KDE plasma. Jeszcze muszę dopieścić wygląd ale powiem szczerze że, wiele innych ciekawych wersji linuxa sprawdzałem i najbardziej polubiłem Manjaro.

Melduję się nowy użytkownik. Wyeksmitowałem z laptopa Windę i jako, że na drugim kompie jest Debian, a była chęć na inny system, to padło na Manjaro. Przygodę z Pingwinem rozpocząłem od wydania Ubuntu 10.04, później przewinęło się kilka różnych dystrybucji. Manjaro zainstalowane, skonfigurowane, teraz pozostało tylko go używać.

3lajki

Serwus!
Po raz pierwszy linux wpadł mi w ręce w latach 90-tych. Przeleciałem chyba wszystkie. Jest to mój drugi ulubiony system poza AmigaOS/MorphOS. Który najlepszy? To zalezy od upodobań i preferencji. Na codzień jjednak to Manjaro jest moją faworytą :wink: Czy to na laptopie czy na Malince :star_struck:

P.S.
Co to jest Windows? :upside_down_face:

3lajki

Mam podobny komputeowy życiorys poza Morphosem - zdążyłem sprzedać Ami z PPC i Permedią zanim MOS rozwinął skrzydła. Zatem witam serdecznie :slight_smile:

1lajk

Witajcie,

Na razie nie będę się ujawniał :wink: Obserwuję to forum od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Mam kilka głupich pytań, na które jestem za leniwy/za głupi (Nie potrzebne skreślić.), żeby sobie samemu poradzić. :slight_smile:

Linuksa, tylko na desktopie używam od 2014 roku (Ale nie nazwałbym się zaawansowanym użytkownikiem.), głównie Ubuntu i pochodne (Najdłużej Linux Mint) Zeszłym roku używałem przez kilka miesięcy Manjaro testing z kde zainstalowanego przez iso architect, ale przez problemy ze środowiskiem graficznym (Wiem, sam się prosiłem, przechodząc na testing :wink: )postanowiłem wrócić na razie do Minta.

Krótko o mnie, jestem osobą, której czasem trzeba pokazać palcem, żebym zrozumiał, kto ma co na myśli :wink:

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :slight_smile:

3lajki

Witam wszystkich szanownych Forumowiczów i Forumowiczki :slightly_smiling_face: Z linuksa korzytam od trzech lat (na przemian z Windowem). Od kilku tygodni korzytam wyłącznie z naszej zacnej dystrybucji :slightly_smiling_face:

4lajki

forum.manjaro.pl - polskie wsparcie Manjaro. Hostowane przez: