Czego słuchamy

W związku iż rozpoczął się Pol’and’rock
Live duża scena:

Tutaj zaś mała scena:

1 polubienie

@UltherEgo - co prawda, transmisja jest niedostępna ale wydarzenie to, jest bliskie mojemu sercu.

Do Kostrzyna jeździłem przez pierwszych 6 lat, gdy jeszcze ta impreza nazywana była Woodstock, to były czasy.

@ewa Fakt, live się już skończyło, ale na kanale kręciołaTV są nadal live odnawiane :slight_smile:

Owsiak robi dobrą robotę, również w muzyce.
Skoro już o festiwalach, to nie można pominąć Męskiego Grania :

Festiwale i inne koncerty to nie moja bajka. Byłem raz i wystarczy. Za głośno, za ciasno i za dużo ludzi. Ale rozumiem, że komuś może się to podobać.

To chyba bardziej adekwatna muzyka na rozmowę o koncertach. Prawdziwa perełka. Katarzyna Sobczyk “Mały Książę”

1 polubienie

08:30 aż się chce wstać :nerd_face:

Jak dobrze wstać skoro świt … w moich ustach brzmi, to wręcz szyderczo, ale kawałek jest świetny. Dawno go nie słyszałem :slight_smile:

własnie sobie słucham :wink:

https://invidio.us/watch?v=tnbP_aV-3OI


Hmm… Niszczymy środowisko oraz znęcamy się nad zwierzętami i zabijamy je:

To samo robimy sobie nawzajem:

Nie ma dla nas nadziei:

Dla nas opętanych dziwnymi pragnieniami…

Jak zaczyna refren to do jakieś podobnej piosenki jest ten riff gitarowy

Kwasożłopy (vel Acid Drinkers) wykonały całkiem ciekawą interpretację, a Lubomski wydawał się być wniebowzięty.

Dla porównania, oryginał - Mariusz Lubomski i Spacerologia (również energiczne i żywiołowe, choć w zupełnie innym stylu :slight_smile: ):

1 polubienie
2 polubienia

Green Day - oprócz dobrej muzyki, mają również niezłe teledyski, świetnie skomponowane pod względem wizualnym i dramatycznym. 21 Guns:

Jest już na tej liście oryginał, więc teraz dwie inne interpretacje, moim zdaniem godne uwagi. ‘Nim wstanie dzień’ w wykonaniu Orkiestry Męskiego Grania (Zalewski) oraz Soyki (+Stańko):

Właśnie, za pomocą Mabox’a, odzyskałam dane z mojego uszkodzonego dysku… a wśród nich, takie kwiatki: :smiley:

Bo informatycy, to wojownicy … Waglewski, Maleńczuk i Abradab we Wszyscy muzycy, to wojownicy:

Moja ostatnia fascynacja. W październiku zobaczę ich na żywo :slight_smile:

1 polubienie