Cenzura, czy moderacja

kto moje posty cenzuruje? chyba nikt zdrowy na umysle niemoze sie zgodzic z tym - linux/stable-api-nonsense.rst at master · torvalds/linux · GitHub

linuxy to jedyny system bez stabilnego abi i to byl glowny powod dla ktorego google robi swoj system - nowoczesny na mikrojadrze … idz se do sklepu zobacz najnowszy tel i jakie ma jadro…

Cenzura, to ograniczanie wolności wypowiedzi, a moderacja, to sposób zarządzania, pozwalający utrzymać porządek na forum (porównywalny do systemu prawnego - oczywiście w mikroskali).
Wolność wypowiedzi gwarantuje Ci Konstytucja tego kraju, ale każdy (-a), kto tworzy konto na naszym Forum, zobowiązuje się również do przestrzegania jego regulaminu. Jeżeli Twoje wypowiedzi zostały zmoderowane, to najwyraźniej popadłeś w konflikt z zasadami tutaj obowiązującymi, na przestrzeganie których wyraziłeś zgodę.

1 polubienie

Popieram kolegę moderatora :slight_smile:
Natomiast koledze @ppp666 sugerowałbym, aby bardziej zwracał uwagę na gramatykę i interpunkcję, gdyż czasami trudno zrozumieć, co autor miał na myśli. :u6708:?:u6e80:

no ja mam najnowszy A70 i jakoś jest tam linux kernel 4.14.83-15723567 ( kernel odpowiednio skompilowany pod Androida )

więc nie wiem co miałeś na myśli :wink:

To chyba jakiś dzieciak to może dajcie mu spokój, niech dorośnie

1 polubienie