Wine nie uruchamia aplikacji, choć wcześniej nie było kłopotu

Cześć i czołem! Panowie kłopot mam. Postawiłem świeżą instalację systemu. Nigdy wcześniej wine nie sprawiało mi żadnych kłopotów i uruchamiało wybrane aplikacje. Teraz tak nie jest. Rzecz tyczy się, programu symulującego pracę dyżurnego ruchu kolejowego, ISDR. I o ile edytor rozkładu jazdy, uruchamia bez kłopotu, o tyle sam program, już nie działa. Zainstalowałem winetricks, co spowodowało dociągnięcie wszystkich potrzebnych zależności, ale nadal nic. Na Manjaro nigdy wcześniej nie było tego typu kłopotów, więc nie rozumiem za bardzo, co teraz się dzieje. Możecie podpowiedzieć, co trzeba by zrobić?

Dla pewności dociągnij jeszcze raz wszystkie zależności, może wciąż czegoś brakuje:

sudo pacman -S wine-staging giflib lib32-giflib libpng lib32-libpng libldap lib32-libldap gnutls lib32-gnutls \
mpg123 lib32-mpg123 openal lib32-openal v4l-utils lib32-v4l-utils libpulse lib32-libpulse libgpg-error \
lib32-libgpg-error alsa-plugins lib32-alsa-plugins alsa-lib lib32-alsa-lib libjpeg-turbo lib32-libjpeg-turbo \
sqlite lib32-sqlite libxcomposite lib32-libxcomposite libxinerama lib32-libgcrypt libgcrypt lib32-libxinerama \
ncurses lib32-ncurses opencl-icd-loader lib32-opencl-icd-loader libxslt lib32-libxslt libva lib32-libva gtk3 \
lib32-gtk3 gst-plugins-base-libs lib32-gst-plugins-base-libs vulkan-icd-loader lib32-vulkan-icd-loader
1 polubienie

Powiem tak: jesteście wspaniali! Niemal zawsze w 100% można na Was liczyć, co czyni z Was naprawdę wyjątkowych ludzi :slight_smile: Dziękuę Ci @Tomek serdecznie! Rzeczywiście coś musiało zostać pominięte, ale teraz wszycho gra i, buczy :smiley: Oczywiście jak zawsze, zapisuję sobie istotne polecenia, bo nadal mam nie lada kłopot z angielskim i często szukam nie tam gdzie trzeba. Raz jeszcze dzięki!!!

2 polubienia

Post został podzielony na nowy temat: Reinstalacja pakietów