Wielkie brawa, pełne uznania i zachwytu!

Nie jestem pewien, czy taki temat będzie miał rację bytu tu, w tym miejscu. Moderator oceni i ewentualnie pogoni w kąt. Osobiście jestem pod mega wrażeniem, pracy jaka została w tym systemie wykonana. Niesamowite doświadczenia, audio wizualne. Audio dlatego bo jest…radio. Tak tak! Nie byle jakie, otwierane z przeglądarki, a spod przycisku, z ambientem, drum i jazz’em… Pięknie! Wizualne? No to już trzeba zobaczyć na własne oczy, bo opisać nie sposób. Choć postaram się, swego czasu walnę reckę, że distrowatch pęknie :smiley: Gratuluję @napcok ! To tak bez echa, nie może przejść. Taki system pod samym nosem, tyle czasu…

Powiedzmy, że w tym temacie zamieszczać będę między innymi, to co wyróżnia ów system, na tle innych. Rzecz jasna udział pozostałych userów Mabox’a, mile widziany, w porywach do wskazany, bezwzględnie konieczny :smiley:
A więc na pierwszy ogień, z takich całkiem nie oczywistych aspektów, to usługi pozostające na nasłuchu sieciowym. Zawsze zanim oswoję się z danym systemem i, albo przypadnie do gustu, albo nie, to używam na starcie prostego gufw jako zapory. I ze zdziwieniem zauważyłem, że tak jak w innych systemach - w samym Manjaro także - wiele usług nasłuchuje na danych portach, tak tu widać tylko aktywne usługi. I jest ich w ilości…1. Słownie, jedna usługa, którą jest Network Manager. Po uruchomieniu przeglądarki, jej proces przez chwilę nasłuchuje, po czym znika. Myślę, że to jest naprawdę warte uwzględnienia,w przyszłej recenzji :wink: Zatem raz jeszcze: Brawo!

1 polubienie