[Stable Update] 2020-11-04 - Kernels, Nvidia 455.38, LibreOffice, Plasma5,

Kolejna duża aktualizacja gałęzi stable.

1 polubienie

Mnie to zrobiło totalny bajzel w systemie , jak i plasmie (ponad 750 aktualizacji).

U mnie bez problemów. Poza tym polecam Timeshifta. Backup przed dużą aktualizacją. No i oczywiście regularne backupy choćby tygodniowe.

U mnie wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Miło mnie zaskoczyło, że ta aktualizacja odchudziła mi system o niemal pół gigabajta – samo to rzadko się zdarza, ale taką wartość widziałem po raz pierwszy :smiley:

Do pobrania:             1419,56 MiB
Do zainstalowania:       5028,03 MiB
Zmiana po aktualizacji:  -478,79 MiB

@D35CART35 opisz swój problem, może będziemy w stanie coś poradzić :wink:

U mnie jak zawsze wszystko w porządku. OpenBox :slight_smile:

Problem rozwiązałem sam, tylko mówię jak było.

1 polubienie

U m,nie na dwóch lapkach (lenovo, dell) i na blaszaku marki “składak” poszło jak z płatka. Na pierwszy rzut oka w plazmie zmienił się wygląd monitora sieci, na lepsze. Jestem po prostu zachwycony tym systemem. Manjaro is the best!

To szczerze mówiąc niewiele w wątku wniosłeś. Mógłbyś opisać, co się wydarzyło i jak sobie z tym poradziłeś. Może komuś by się przydało.

Nie jestem informatykiem, nie znam lingwistyki, a bez zrozumienia na bazgrać może każdy półgłówek, mnie informatyki nie uczono wcale, po prostu jestem samoukiem, jak się umie szukać rozwiązań to się znajdzie, jak tak to (Moderatorzy) usuńcie wpis jeden i drugi.