Python na luzie - kurs języka Python od podstaw

4 polubienia

@napcok
Pobrałem i możliwe, że zacznę się uczyć -jeszcze nie brałem się za programowanie, ale zawsze warto nauczyć się czegoś nowego. Dzięki za udostępnienie.

Kurs w rodzimym języku, łapcie póki za free https://www.udemy.com/share/101iyyBkcYd1dWRHg=/

Kolejny Kurs, tym razem Game Developer :slight_smile:

Polecam stronę https://realpython.com/ sporo darmowych przewodników.

1 polubienie

Kurs bezpłatny z Udemy - Flask. Kurs szybciutki, bo w 2h, do tego z podstawami Reacta, łączy trochę technologii front-endowych, które warto liznąć nawet jak chce się mieć dłonie Js nieskalane.

1 polubienie

Zniżka na e-booki i kursy. Python, keras, django, css, sass html, react, Java, javascript. Czas promocji jest krótki, a za 40 zł już można coś wychwycić, tutaj

Informuję iż na udemy.com jest wyprzedaż 48h na wszystkie kursy za jedyne 41.99zł :slight_smile:

haha troche ci sie pomixowal text nauczasz bibloteki przed funkcjami ;D;D pozatym bazy danych i python na luzie?

  • Analiza danych + wizualizacja

mocne ;O coto jest?

@ppp666
Wirtualizacja środowiska pracy w Pythonie - virtualenv, przydatne podczas TDD i wdrażaniu nowych rzeczy do projektów - Django/Flask.
Podczas wirtualizacji dostajemy różnego rodzaju informacje na temat dokonywanych zmian, stąd analiza danych.
Twórcą tutka jest Andrzej Klusiewicz i wprowadzenie bibliotek przed funkcjami jest ważne, by uzmysłowić że Python głównie na nich bazuje. Moduły (bo tak prawidłowo nazywamy biblioteki w pythonie), są rozwijane i poszerzane przez społeczność wokół tematowej.

ja tam sie nieznam ale jak dlamnie to wypadalo by najpierw napisac coto funkcja a dopiero potem ja stosowac ;D

wogole cie nierozumiem ale testy? bazy danych? stronki w internetach? moze jeszcze skrypty ;D same nudne i glupie rzeczy, jeszcze pomixowane … albo ktos sie zniecheci albo uzna programowanie za nudne i glupie ;D

… albo ktoś uzna Twoje wpisy za nieczytelne, @ppp666 .
Podstawy gramatyki przekazywane, są w szkole , w trakcie pierwszych klas i nie stosowanie się do nich w tak drastyczny sposób, jak w powyższych wpisach, świadczy o braku szacunku do innych. Przemyśl temat.

2 posts were merged into an existing topic: Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa

-60% na książki związane z Pythonem.