Prośba o usunięcie "pingwina" z dolnego lewego fragmentu ekranu

Czy można prosić o usunięcie “pingwina” z dolnego lewego fragmentu ekranu? (gdyż zasłania część tekstu - jak na obrazku)

Mam wyłączonego ad-blocka na tym Forum, więc chciałbym także, pozbyć się tego ptaszydła.

Jaką masz rozdzielczość ekranu?
Ptaszydło powinno być tylko z boku i tylko przy odpowiednio dużej rozdzielczości.

Rozdzielczość mam dużą i gdy ustawię przeglądarkę na full screen, to wtedy pingwin nie wskakuje na tekst.
Natomiast, zwyczajowo, przeglądarkę mam ustawioną na część szerokości ekranu, na ok 1200 pikseli (jak np. w czasie robienia tego screena) i wtedy pingwin przeszkadza.
Ew, sugeruję zastosować jakiś wąski obrazek, na kilka pikseli, tak aby nie przeszdzał.

Poprawiłem, Pingwin pokazuje się od rozdzielczości 1540px i nie powinien już przeszkadzać.

Potwierdzam. Dzięki :slight_smile:

@majo to ja dziękuję za info… przeoczyłem to :slight_smile:

Ale szczerze mówiąc jego ciągła obecność mnie niepokoi choć pewnie się przyzwyczaję. Czy tylko ja mam wrażenie, że on patrzy jak coś piszę czy raczej powinienem jednak nie odstawiać różowych tabletek. A może niebieskich? :wink:

Hmm… To już nie wiem, powiekszyli sobie, pomniejszyli czy wycięli ptaka? :crazy_face:

1 polubienie

Wycinanie ptaka nie wchodzi w grę… :wink:

Ptak został pomniejszony - aby mniej straszył - i usunięty bardziej na bok.

Pojawia się tylko na dosyć szerokich ekranach.