Problem z logowaniem do angielskojęzycznego forum Manjaro

Czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się do angielskojęzycznego forum Manjaro?
https://forum.manjaro.org/

Wygląda to u mnie tak:

Po próbie zalogowania wyskakuje komunikat:

Log In

You can’t log in yet. We previously sent an activation email to you at my@mail.pl. Please follow the instructions in that email to activate your account.

Jednak to nie jest prawdą (nie było i nie ma żadnych emaili od Manjaro).

Po kliknięciu w “Resend Activation Email” wyskakuje błąd jak poniżej:

An error occurred: The requested URL or resource could not be found.

Po zamknięciu powyższego komunikatu błędu, pojawia się kolejny komunikat, jak poniżej:

We sent another activation email to you at my@mail.pl. It might take a few minutes for it to arrive; be sure to check your spam folder.

I znowu żadnego emaila nie ma.

Rozwiązanie jest proste. Do zakładania konta na forum użyj maila od poważnego dostawcy. Większość polskich to patologia.

Ich serwery blokują maile z prywatnych/mniej znanych serwerów poczty. I nic z tym nie zrobisz.

Tego maila używałem tam od wielu lat i nie było nigdy problemu. Ostatni raz logowałem się tam 2-3 tygodnie temu.

W takim razie może coś rzeczywiście skopane jest po stronie forum Manjaro.
Przy okazji gdzie można takiego maila (mail.pl) założyć?

Nie wiem :slight_smile: Tak tylko roboczo wpisałem na tym forum - dla potencjalnych spam-bot’ów.
Używany tam od lat email, to był jeden z dostępnych aliasów do @o2.pl .

Edit:
Sprawdziłem i wychodzi, że jest home.pl zablokował domenę mail.pl i wykorzystuje ją jako alias do logowania do swojej poczty

Chyba tak jest.
Wybrałem opcję “zapomniałem hasła”, podałem emali (.pl) i od razu odesłali link do zmiany hasła.