Pokaż swój pulpit - 2019 styczeń

Mój obecny pulpit… oczywiście Openbox :slight_smile:

8 polubień

Oczywiście Plasma :slight_smile: , minimalistyczna aktywność: Gry (na czas grania w Mass Effect odpowiednie slideshow): przełącznik karty graficznej, menu, skrót do Steam oraz ukryty dock z lewej (więcej nie trzeba):

2 polubienia

"Tak, tak, ten w lustrze to niestety ja. " - trochę mnie poniosło, ale Mabox Openbox, chyba nie muszę mówić, kto jest Twórcą systemu :slight_smile:

4 polubienia

Config dla zainteresowanych…

5 polubień

KDE z latte dockiem i jak najmniejszą ilością czegokolwiek na pulpicie

3 polubienia

Manjaro Openbox aktualnie.!

screenshot_20190105-085653_1366x768|690x387

2 polubienia

Plasma + LatteDock

4 polubienia

Arch Xfce.

1 polubienie

Antergos Cinnamon

4 polubienia

Jest to Arch czy Anarchy?:wink:

Pierwotnie to było Anarchy, ale przerobiłem na Arch-a.

1 polubienie

@napcok -> jak zwykle, można oko na tapecie zawiesić.
@UltherEgo -> jacie…! To Twoje, czy na bazie czegoś?
@LinGruby -> nie używam Conky, ale gdy spojrzałem na Twojego screen’a, to pomyślałem, że może szkoda :slight_smile:
@D35CART35 -> no nie, PR110! Twój? :wink:

ja od 2009 z conky a ten wygląd może od pół roku :wink:
zresztą ewoluował na github można zobaczyć :wink:

@azja

@UltherEgo -> jacie…! To Twoje, czy na bazie czegoś?

Na forum maboxa wstawiłem, ale na gicie ciągle aktualizuję jakieś poprawki czy cuda na patyku configi,

@UltherEgo -> czasu, rzecz jasna, brak - ale podoba mi się na tyle, że muszę znaleźć jakiś weekend i sprawdzić, jak to wygląda na żywca. Dzięki :slight_smile:

4 polubienia

@toporow17 to na dole to pewnie cava w przeźroczystym terminalu?

@napcok zgadza się, cava w tildzie (jeżeli tak to się odmienia :P) - na znajomych Windowsowcach zawsze robi wrażenie :smiley:

2 polubienia

@toporow17, @napcok -> no OK, wygląda to ciekawie. Ale standardowego okna terminala w przezroczystościach, to w życiu nie zrozumiem i nie wiem jakim cudem taki szczyt braku ergonomii (wysoki poziom nieczytelności) stał się powszechny.

1 polubienie

@azja powszechny, ale raczej tylko na screenshotach bo “ładnie”(?) wygląda. Nie wierzę, żeby ktokolwiek pracował na poważnie w przezroczystym terminalu, no chyba że przez 3 minuty - dłużej to szaleństwo i wręcz w mojej opinii głupota - niszczenie mózgu i oczu.