Nowe wtyczki: userzy online, oznaczanie rozwiązań i reklamy

Doinstalowane zostały 3 wtyczki do forum:

  1. Userzy online - to pewnie już widzieliście
  2. Oznaczanie rozwiązań - autorzy wątku mogą teraz oznaczyć jakiś post jako rozwiązanie - na dawnym forum robiliśmy to ręcznie dodając [Solved] do tytułu.
  3. Reklamy - serwer niestety kosztuje. Dodane zostały reklamy, aby obniżyć koszty - jeśli chcecie wesprzeć jakoś forum to możecie dodać stronę do wyjątków w AdBlocku, UBlocku czy co tam kto używa - zezwolić na wyświetlanie reklam.

Odblokowałem. Reklamy (jak dotychczas :wink: ) nie są nachalne.
Nawet kliknąłem w kilka z nich. Tylko niech koledze Adminowi sodówka do głowy nie uderzy z nadmiaru :heavy_dollar_sign::heavy_dollar_sign::heavy_dollar_sign: :smiley:

1 polubienie

Ach, zapomniałem o tym. Wszystko skutecznie poblokowane mam. No dobra, odblokuję i zobaczymy. Coś trzeba wspomóc :slight_smile:.

No właśnie, sprawdzam czasem, wyłączając blocker’y, ale mam tylko text ‘ADVERTISEMENT’ i nic więcej. Są reklamy, czy nie, bo nie wiem, czy u mnie coś je jeszcze blokuje, czy może ich brak spowodowany jest ich brakiem.

Ja mam tak samo. Napis ADVERTISMENT z ikoną zepsutej grafiki (jakby coś było zablokowane, albo był bład na serwerze reklamowym) i nic więcej. Oczywiście nie non stop, tylko co któreś przeładowanie. Mnie to nie przeszkadza.

Być może nie przeszkadzało by mi - gdybym wiedział dlaczego. Będę, w wolnych chwilach, badał i dam znać, gdy coś znajdę.

1 polubienie

… no wszystko OK ale jak dostajesz płatności za reklamy u mnie się wyświetlające, bo większość to frankojęzyczne publicite (reklamy)

Płatności za reklamy nie przychodzą od reklamodawców, tylko od pośrednika, który organizuje współpracę pomiędzy właścicielem/użytkownikiem ‘powierzchni’ reklamowej, a reklamodawcą.