Które wersje Manjaro są z j.polskim?

Testuję właśnie wersję 0.8 z sierpnia 2012 z Xfce x64. Jest w kilku językach i nie widzę możliwości dodania j.polskiego do systemu. Od której wersji Manjaro ma polską paczkę językową?

A do czego potrzebna ci tak stara wersja Manjaro? Nie dość, że niewspierana to pierwszej próbie aktualizacji ci się wykrzaczy – a to jest najprostsza droga do instalacji odpowiednich pakietów językowych. Alternatywą, bardzo ogólnie i w ogromnym skrócie, jest znalezienie w sieci odpowiednich plików w odpowiedniej wersji dla softu, który posiadasz w systemie i przekopiowanie ich w odpowiednie miejsce. Konkretów nie podam, bo nie znam, w dodatku to stara wersja, może się różnić od tego co jest obecnie.

Od lat wszystkie oficjalne wersje, są z językiem polskim (nie wiem jak wygląda ze społecznościowymi).

Jeżeli upierasz się, aby używać starych wersji dystrybucji, to będziesz musiał radzić sobie sam - to nie Debian (z całym szacunkiem dla tego zacnego projektu), tylko dystrybucja pochodząca od Arch’a, typu rolling-release, a więc jedynie słuszną i wspieraną wersją jest aktualna (czytaj: najnowsza dostępna).

Nie mam pojęcia od której wersji,ale jak odpalasz z pena dowolną wersje manjaro to masz do wyboru Język,Klawiaturę,Czas i ustawiasz sobię wszędzie Polska.
Masz jeszcze menadżer ustawień manjaro gdzie możesz sobie po zainstalowaniu na dysku doinstalować pełny pakiety językowy. Dodatkowo zeedytować np poprzez sudo nano /etc/locale.gen i odhaczyć pl_PL.UTF-8 UTF-8,by tylko ten wiersz nie miał na początku # . Wtedy będziesz mieć tylko i wyłącznie Polski interfejs językowy : ).

/etc/locale.gen tyczy się chyba wszelakich dystrybucji linuxa …

forum.manjaro.pl - polskie wsparcie Manjaro. Hostowane przez: vpsadmin - hosting Discourse