Kontrola PulseAudio pod klawiszami i w trayu

Niedawno spotkało mnie przykre zdarzenie - poznikały mi panele. Próbowałem naprawiać i tak naprawiłem, że odinstalowałem Panel wraz z zależnościami.
Częściowo udało mi się doprowadzić panele do stanu sprzed awarii, jednak nadal mam problemy ze sterowaniem głośnością. Brakuje mi ikonki do sterowania głośnością i nie wiem jak się nazywa pakiet, który za tę ikonkę odpowiada.
Ponadto klawisze sterujące głośnością również nie działają. Chodzi o takie klawisze:
‘’‘keycode 121 = XF86AudioMute NoSymbol XF86AudioMute NoSymbol XF86AudioMute XF86AudioMute
keycode 122 = XF86AudioLowerVolume NoSymbol XF86AudioLowerVolume NoSymbol XF86AudioLowerVolume XF86AudioLowerVolume
keycode 123 = XF86AudioRaiseVolume NoSymbol XF86AudioRaiseVolume NoSymbol XF86AudioRaiseVolume XF86AudioRaiseVolume’’’
Proszę o pomoc. Dziękuję.

To się nazywa xfce4-pulseaudio-plugin.
Chociaż ja go nie używam, zdecydowanie wolę pa-applet.

Ciekawe sprawa: kiedy instaluję xfce4-pulseaudio-plugin, to po przelogowaniu nic się nie dzieje, natomiast pa-applet likwiduje wszelkie bolączki, czyli jest i ikonka i jest też sterowanie klawiaturą.
Dziękuję pięknie!
Można zamknąć.

Bo xfce4-pulseaudio-plugin musisz dodać “ręcznie” do panelu. Sama instalacja nic nie da.

@anon27248851
Z xfce4-pulseaudio-plugin jest tak, jak pisze @robson75 - trzeba ręcznie dodać do panelu, tak jak inne standardowe aplety. Z kolei pa-applet jest samodzielną aplikacją i jej ikona pojawia się w obszarze powiadomień - nie używam, ale podejrzewam, że taki jest mechanizm, bo pa-applet nie jest zależny od xfce4-panel i nie jest jego apletem.

Zaletą pa-applet jest to że gdy zmieniamy motyw ikon to on się dostosowywuje do danego motywu. Natomiast xfce4-pulseaudio-plugin się w ogóle nie zmienia, pozostaje taki jaki jest.