Iptvnator- polskie kanały

Witam.
Zanstalowałem iptvnator.
Chodzi doskonale. Zastanawiałem się czy nie ma jakichś darmowych stacji polskich m3u lub url?
Jeżeli macie jakieś inne pomysły to chętnie posłucham.

z tym będzie problem, bo większość ma swoje programy do tego, lepiej zainteresuj się kodi tam to już więcej jest opcji…
osobiście mogę podrzucić ciekawe forum https://polishteam.ru/forum/ i może tak znajdziesz jakieś to co cię interesuje :wink:

1 polubienie

Jak dla mnie Kodi to szmelc ale co kto lubi. Sama aplikacja niczego nie daje, musisz mieć dostawcę IPTV który dostarczy telewizję. Jeśli chcesz to mogę takiego polecić.

a po czym wnosisz i czasu siedziałeś - korzystałeś z kodi?
godzinę więcej… ( osobiście ponad 3 lata, wcześniej jak miałem styczność to nie chciało mi się szukać co z czym etc. itp. ale teraz to rewelacja jak się wszystko poprawnie poustawia pod siebie… ) ma swoje niedociągnięcie ale każdy program jakieś ma…

Po tym że miałem zainstalowane i próbowałem korzystać. W moim odczuciu mało intuicyjne, zamiast tego zainstalowałem Smart IPTV i tyle. Mam dobrego dostawcę, super jakość obrazu, działa. Tyle.

Mógłbyś napisać jaki dostawca i czy działa to na tych małych androidowych smart tv popularne na chińskim popularnym sklepie. Jeżeli działa Tobie z czego korzystasz i oczywiście na manjaro bo mam zainstalowany ten system.

Chyba się źle wyraziłem. Pod Manjaro nie masz wyboru i instalujesz to co jest w repo, pisząc o aplikacjach takich jak Smart IPTV miałem na myśli instalację w tv lub jakimś dekoderze. Ja mam Nvidia Shield Pro i polecam chociaż tania nie jest ale warta swojej ceny. Co do dostawcy to mogę kogoś polecić ale nie tutaj. Nie chcę nikomu robić reklamy.

Temat można zamknąć jeżeli nie ma niczego.
Pozostanę przy githubie i reddit.