Iptvnator- polskie kanały

Witam.
Zanstalowałem iptvnator.
Chodzi doskonale. Zastanawiałem się czy nie ma jakichś darmowych stacji polskich m3u lub url?
Jeżeli macie jakieś inne pomysły to chętnie posłucham.

z tym będzie problem, bo większość ma swoje programy do tego, lepiej zainteresuj się kodi tam to już więcej jest opcji…
osobiście mogę podrzucić ciekawe forum https://polishteam.ru/forum/ i może tak znajdziesz jakieś to co cię interesuje :wink:

1 polubienie

Jak dla mnie Kodi to szmelc ale co kto lubi. Sama aplikacja niczego nie daje, musisz mieć dostawcę IPTV który dostarczy telewizję. Jeśli chcesz to mogę takiego polecić.

a po czym wnosisz i czasu siedziałeś - korzystałeś z kodi?
godzinę więcej… ( osobiście ponad 3 lata, wcześniej jak miałem styczność to nie chciało mi się szukać co z czym etc. itp. ale teraz to rewelacja jak się wszystko poprawnie poustawia pod siebie… ) ma swoje niedociągnięcie ale każdy program jakieś ma…

Po tym że miałem zainstalowane i próbowałem korzystać. W moim odczuciu mało intuicyjne, zamiast tego zainstalowałem Smart IPTV i tyle. Mam dobrego dostawcę, super jakość obrazu, działa. Tyle.

Mógłbyś napisać jaki dostawca i czy działa to na tych małych androidowych smart tv popularne na chińskim popularnym sklepie. Jeżeli działa Tobie z czego korzystasz i oczywiście na manjaro bo mam zainstalowany ten system.

Chyba się źle wyraziłem. Pod Manjaro nie masz wyboru i instalujesz to co jest w repo, pisząc o aplikacjach takich jak Smart IPTV miałem na myśli instalację w tv lub jakimś dekoderze. Ja mam Nvidia Shield Pro i polecam chociaż tania nie jest ale warta swojej ceny. Co do dostawcy to mogę kogoś polecić ale nie tutaj. Nie chcę nikomu robić reklamy.