Humorystycznie :)

2 polubienia

2 polubienia

Boooskie!
A propos … oglądaliśmy w drugie święto. Raz w czas trzeba, dla podreperowania zdrowia psychicznego :slight_smile:

3 polubienia

Kto nie ma sentymentu do Windows XP niech pierwszy rzuci kamieniem :wink:

2 polubienia

Ostatnie dobre Windows’y.

2 polubienia

Rzucam :smiley: Ja się już nie załapałem :wink:

Jeśli faktycznie były dobre, to również pierwsze :wink:

1 polubienie

Poleciał kamień. Mam nadzieję, że Cię nie trafił. Nie mam sentymentu do żadnego OS by MS, no, może Win 2K.

1 polubienie

Dobre Windows’y: NT4, Windows 2000, Windows XP. I to był koniec myślenia ‘zróbmy dobry system, to ludzie będą go używać’, a początek ‘zróbmy ten, tego, no dyngs taki, co na nim w *** kasy zarobimy’. Aha, po drodze były jeszcze Windows 9x, które dołożyły swoje trzy grosze, głównie interface użytkownika.

To tak nie humorystycznie, ale na luzie :slight_smile:

1 polubienie

To żałuj, żałuj :wink: kto nie złapał wirusa podczas aktualizowania systemu świeżo po instalacji systemu ten nie zna życia :smiley:

Mam za to “doświadczenia” z wcześniejszą wersją ich systemu, zwłaszcza tą którą określaliśmy czasem “pluskwą milenijną” :slight_smile:
Pozytywne jak dla mnie było wtedy to, że nie będąc w stanie zaakceptować faktu używania systemu, który się psuje po prostu sam z siebie - miałem naprawdę mocną motywację do poznania Linuksa.

1 polubienie

Już wtedy Microsoft “kochał Linuxa” :wink: choć nie w sposób jakiego by oczekiwał :smiley:

1 polubienie

No tak, Windows Millenium, razem z Vistą i Windows 8, są emanacją ciemnej strony mocy. Choć ja nigdy z Millenium problemów nie miałem, ale to dlatego, że kilka instalacji, którymi opiekowałem się, były zmodyfikowane wedle mojego prywatnego gustu, co pozytywnie wpłynęło na stabilność - ot, taki niezamierzony bonus. O, przepraszam - były problemy, z podłączaniem się do udostępnianych, na innych komp’ach, zasobów. Przyczyna wielu steków i bluzgów :rage:


Krążyły legendy o dystrybucji Linux’a tworzonej przez MS, czy potajemnym używaniu ‘Pingwina’ przez pracowników korporacji.

1 polubienie

Adobe Reader i restart serwera receptą na wszystko :joy:

4 polubienia

Czy użycie frazy ‘Adobe Reader’ nie podpada przypadkiem pod stosowanie wulgaryzmów? :scream:

Filmik stary i dość znany ale zamieszczam ku przestrodze - Linux może czasem zniszczyć życie :wink:

Dowód na to, że użytkowników, jak i wytwórców treści wszelakich nie interesuje jakiego systemu używają i na jaki system tworzą … pod warunkiem, że jest to Microsoft Windows z zainstalowanym Microsoft Office’m :skull_and_crossbones:

1 polubienie

Tego się nie da odzobaczyć…
Teraz za każdym razem widząc logo Arch-a widzę grubego kolesia :wink:

arch_logo_fat_guy

3 polubienia