Humorystycznie :)

4 polubienia

Dooobre :slight_smile:
Ażeby było jeszcze zabawniej: znajomy postawił domowy server, na EeePC (router, server plików, server poczty, SSH i pewnie coś tam jeszcze):

Coś na czasie… :slight_smile:

ma_updates

8 polubień

Ha ha ha, dobre! :smiley: Świetny żart i zabawna fotka (fotomontaż?). Choć dla mnie, aktualizacje dwa razy w miesiącu, to normalka, oczywistość wręcz - trochę ze względu na przyzwyczajenia z Windows’ów; trochę z powodu świadomości i światopoglądu: wszystko płynie, zmienia się, bez ustanku i trzeba się do tych zmian adaptować. Ale dowcip wyśmienity.

4 polubienia

Śmieszne czy nie, ale głupota UE przekracza granice :slight_smile:

1 polubienie

Odpowiednia motywacja może zdziałać cuda :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Żyjemy w rzeczywistości, w której wiodąca część populacji nie okazuje zaskoczenia w takich przypadkach:

Cała nadzieja w marginesie społecznym, którego ciągle takie żądania dziwią.

Sezon na bieganie czas zacząć:

2 polubienia

8 polubień

Wymiana zdań pod artykułem na Niebezpieczniku, dotyczącym przechwytywania kontroli nad kamerą w Mac’u i stosowaniu odpowiednich zabezpieczeń:

czarny 2013.12.19 11:10
Taśma izolacyjną i gotowe :)

    telesfor 2013.12.19 12:00
    wylezie z sandboxa i odklei

na czasie :smiley:

linux_coronavirus

3 polubienia

Maska z odzysku :slight_smile:

5 polubień

Swoją drogą myślałem, że bańki zwłaszcza Samsunga są w zasadzie niezniszczalne. Miałem 17" z płaskim ekranem (CRT nie miały generalnie płaskich, ale robili rożne optyczne myki w miarę skuteczne) z wyższej półki. Monitor rewelacja, Prawdopodobnie gdyby nie konieczność zmiany wystroju chałupy pewnie dalej bym go używał, bo LCD to dla mnie produkt wybrakowany. Niestety nowe biurko nie wytrzymało ciężaru 17-stki CRT i zmuszony byłem do zakupu LCD.

2 polubienia

wipes

2 polubienia

2 polubienia

Moja specjalna dziurkowana maska - by strzegła przed BARDZO GROźNYMI WIRUSAMI

A w jakiej to kondycji jest pani Patrycja?

patrycja

1 polubienie

Prawdziwe :slight_smile:

new_issue_or_read_the_doc

2 polubienia