Drukarka Brother dcp-t425w

Ok, próbujemy dalej. Odinstaluj drukarkę. Odinstaluj pakiet z zależnościami sudo pacman -Rnsc brother-dcpt420w
Ściągnij pakiet, króry zrobiłem i zainstaluj. sudo pacman -U /ścieżka/do/pakietu.brother-dcpt425w No i dalej dodaj drukarkę przez system-config-printer

Może doinstaluj jeszcze te pakiety
yay -S brother-cups-wrapper-common brother-lpr-drivers-common

No i chyba nie czytałeś strony, którą Ci podlinkowałem. Jest tam taki sposób instalacji drukarki:

Configuring the printing function
(1) sudo system-config-printer
(2) Right click on the button of Brother-DCP-T420W, then click Properties
(3) Click the button behind the Device URI, then Network Printer-Search Printer
(4) Click the printer model whose name is started from Brother-DCP-T420W and ended with Service Name (we wrote down in step 1-(2)) plus .local
(5) Choose IPP Network Printer through DNS-SD, then Apply
(6) Click Production and Model, choose Select the printer from database
(7) Click Brother, then Forward; then click DCP-T420W(Recommend), and Forward
(8) Print the test page and then click OK

Dziś jestem w jeszcze większej d…pie. System w ogóle nie rusza. Komputer włącza się, dochodzi do pewnego momentu i koniec - czarny ekran. Ani restart, ani reset nic nie pomaga. Muszę po południu wgrać system z płyty ponownie chyba. I potem dopiero wrócić do instalacji drukarki

A co dokładnie robiłeś (instalowałeś/odinstalowałeś) przed czarnym ekranem. Czy na ekranie miga biały kursor?

Z instalowania, to tylko to co wczoraj - ostatni zrzut ekranu
nic się nie dzieje. Po prostu jest czarny. Tak jakby był w stanie spoczynku, ale nie da się go pobudzić

Dzień dobry, proszę bez nerwów) na następny tydzień potrafię zrobić ten Driver))) OK. Taka sama problema

Necrobumping nie jest wskazany. Jeśli masz problem to załóż nowy temat i dokładnie opisz swój problem.