Czego słuchamy

1 polubienie

Dziewczyna dostała nominację do Grammy. Rozmawiała z różnymi projektantami, aby przygotowali jej suknię, coby mogła z szykiem przewalcować po czerwonym dywanie. Wszyscy, z którymi rozmawiała, mówili jej w stylu: Nie ma mowy złotko, jesteś za gruba. Skoro tak - powiedziała - to nie będę nosiła waszych pie… ciuchów. Sami oceńcie, kto ma rację w tym sporze:

1 polubienie
3 polubienia

Trochę Rocka i Linuxa (Suse)

Tu już nie rock, ale nadal kameleon:

2 polubienia

Stare, ale jare.

3 polubienia

Wiesz @LinGruby, gdzie to (Leniwiec - Droga) było kręcone?

Sporo tych parodii z SUSE w roli głównej. Doskonały pomysł, dobre wykonanie i mnóstwo zabawy. Podoba mi się brzmienie głosu wokalistki wykonującej ‘Paint it Green’.

@azja
nie mam pojęcia…

Już namierzyłem - Karpacz. Dawno mnie tam nie było, ale tak podejrzewałem, że to te klimaty.

Ja w ostatnią sobotę słuchałem sąsiada jak coś tam wiertarką w ścianie robił.

Skoro hałas został wywołany do tablicy, to:


Dodajmy do tego atomówkę i przyprawmy klasą, a otrzymamy jeden z bardziej energetycznych kawałków rock’owych i jeden z najlepiej rozpoznawalnych riff’ów:

EDIT … gapa ze mnie - jak mogłem zapomnieć o Ojcach Założycielach Hałasu:


Dla równowagi, coś młodszego, ale równie piorunującego:


EDIT … hałasu odrobinę jeszcze, dwa w jednym:

I kolejny klasyk, szczególnie polecany tym, którzy święcie wierzą w to, że muzyka zaczęła się z chwilą powstania YouTube’a:

Wyciszając odrobinę:

Z powyższego nagrania polecam szczególnie - oprócz wiecznie świeżej muzyki - ruch sceniczny, charakterystyczny dla tamtego okresu - przede wszystkim chłopaków z sekcji dętej.

Dość już hałasów, czas na instrumenty :smiley:

Kitaro – new age, folk, muzyka elektroniczna i filmowa:

Nujabes – mieszanka hip-hopu, jazzu:

Kitaro to najbardziej Silk Road w wersji dynamicznej,
ale wszystko się nadaje co do ucha wpada

albo

jeżeli ktoś się tak staro czuje że Kopaczka chce w niego rzucać kamieniami.
Pozdrawiam.

Ps. jestem wczorajszy jak Wy wklejacie te obrazki z youtuba ?

Już wiem :slight_smile: poprawione.

Podejrzewam, że trzeba robić odstępy między liniami. Link do Youtube w nowej linii - kolejna linia pusta.
Podgląd na żywo powinien to znacząco ułatwić.

Przy okazji:

1 polubienie

a jakby ktoś się zakochał to lek mam :slight_smile:

Pozdrawiam.

@Tomek dzięki za Kitaro. Choć słucham go od baaardzo dawna, to po raz pierwszy zobaczyłem :slight_smile: Bębny i flety wprowadziły japońskie klimaty, a na dodatek, wtedy gdy tego słuchałem, to na podglądzie z National Geographic rozpoczął się film o Japonii - górzysta, ośnieżona Hokkaido z lotu ptaka, to bezcenny widok.

@warsztat-dom nie pamiętam, kiedy ostatni raz słuchałem One Way Ticket :smiley:

Skoro była klasyczna elektronika, to przyozdóbmy ją pięknym głosem. Gdybym został skazany na wieczną samotność, ale mógł zabrać ze sobą muzykę, to zabrałbym, między innymi, ten głos:

A co do wspomnianego filmu, to wysłuchałem fantastycznego wykonania wielkiego mistrza filmu:

i po raz kolejny, z przyjemnością, obejrzałem:

1 polubienie

Fajne :smiley: zarzucam na playliste :slight_smile:

Ostatnio mam ciągoty do Metalcore’u. Pewnie dlatego, że za dużo słucham podcastu Trasa66 :smiley:
W każdym razie jak do tej pory najbardziej podchodzi mi Unearth :slight_smile:

Dobrym Djent’em też nie pogardzę :slight_smile:

2 polubienia