Co ludzie mówią o Manjaro

Nowe forum ruszyło w pierwszych dniach stycznia.
Dzięki za poprawiony link :slight_smile:

OSDisc.com i nośniki z Manjaro do kupienia.

EDIT-20190816 … OSDisc zakończył działajność:
https://404.g-net.pl/2019/08/osdisc-com-konczy-dzialalnosc/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=osdisc-com-konczy-dzialalnosc


linuxiarze.pl:

Nad wyraz łaskawa recenzja na Distrowatch:

Serdeczne Bóg zapłać panie Sanders i życzę zadowolenia na nowej drodze życia, z nowym systemem.

Manjaro, Philip Müller, Snap i Flatpak:

News’y nt. Manjaro na phoronix.com

Manjaro 18.0 Released For An Easy-To-Use Arch Linux Desktop Experience
Manjaro Moving Ahead With Snap Support, Bundling Proprietary FreeOffice

Przy okazji innego wątku, zajrzałem tutaj:

O nowym wydaniu 18.1 oraz o tym dlaczego Manjaro jest lepsze niż Arch:

2 polubienia

Przeczuwam mocną gównoburzę … 3… 2… 1… :slight_smile:

1 polubienie

Tylko jeśli umieją w angielski :smiley:

Popular snaps per distro - krótkie zestawienie najpopularniejszych snap’ów w różnych dystrybucjach, m.in. Manjaro :

Manjaro, snaps and the spirit of collaboration - Manjaro a snap’y, poglądy na ten temat Philip’a Müller’a oraz plany integracji Manjaro ze snap’em i Flatpak’iem :

Cieszę się, że nasz współtowarzysz forumowy ma dobre zdanie nt. ulubionej dystrybucji, naszego ulubionego systemu:

1 polubienie

News o laptopie z preinstalowanym Manjaro. Niestety, jak zwykle w takich newsach prawie żadnych istotnych szczegółów nie podali.

ooo na pudelku IT o Manjaro napisali… tekst marniutki, ale gównoburza w komentarzach zapewniona :smiley:

Co prawda nie mam pojęcia co to są problemy z PPA i za bardzo co to jest PPA - jakiś wynalazek z Ubuntu, ale z resztą punktów można się zgodzić.

PPA - Przegląd Piosenki Aktorskiej :stuck_out_tongue:

1 polubienie

PPA (Personal Package Archive) - nie wdając się w szczegóły (które nie, są mi znane), porównałbym, to repozytorium do AUR.

Brawo Ty :grinning:

Świat Linuksa testuje i opowiada o Manjaro :smiley:

1 polubienie

Teraz wiecie dlaczego odinstalowałem VLC. :wink:
Spodziewałem się poważnych testów a wyszedł “Świat Linuksa na wesoło”.
Szkoda.

Czy też miałeś podobny błąd z VLC jak kolega na filmiku?
Czy odpaliłeś VLC z konsoli, aby być może zdiagnozować problem?
Czy błąd został gdzieś zgłoszony?

Zadaję te pytania bo podejście niektórych userów jest po prostu niepoważne… jak jest jakiś błąd to się go zgłasza - aby developerzy mieli szansę się o nim dowiedzieć i być może znaleźć przyczynę i ją usunąć.

5 polubień