Clementine vs Strawberry - Ten Sam Player, Ale Jednak Nie Ten Sam

Z uwagi na wznowienie po wielu latach Clementine, i w tzw międzyczasie pojawienie się forka Strawberry, chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat, który player jest lepszy, tzn stabilniejszy, ponieważ przeglądając githuba wygląda na to że projekty się “rozjechały”.

I tak mamy:

Clementine:
naprawia sql i to jest na plus (chociaż nie korzystam z Jamendo) oraz błedy dla gstreamer (używam jak każdy) oraz inne, ale nie naprawia tego co naprawia Strawberry.

Strawbery:
naprawia zamykanie i otwieranie aplikacji (nieprawidlowe zamkniecie- problemy z wizualizacjami, podwojnym otwarciem etc) a także popsucie (corruption) plików (ogg) przez bibliotekę tagującą itd, ale nie naprawia tego co Clementine.

Mogliby połączyć siły a tak widzimy, na githubie na stronie Strawberry, że Clementine ma poważne nienaprawione błędy, a na stronie Clementine, że Strawberry ma poważne nienaprawione błędy.

Który player wybrać? A może trzecią opcję Elisa od KDE? Też na Qt i też używam KDE.


Clementine github:


Strawberry github:

Strawberry jest tworzony przez jednego z developerów Clementine. Podczas gdy Clementine błogo żyło sobie w czasach Qt4, Strawberry w pełni działał na Qt5. Po co łączyć siły, jak na dobrą sprawę Strawberry to dzieło jednego człowieka, który jest zarazem developerem Clementine?

1lajk

forum.manjaro.pl - polskie wsparcie Manjaro. Hostowane przez: vpsadmin - hosting Discourse