Ciemny motyw theme dla Xfce i nie tylko

Witam
Znalazłem w sieci bardzo dobry motyw o nazwie DarkCold, muszę przyznać że przerobiłem ich wiele, ale ten naprawdę jest dobry

No i wypadało zrobić paczkę dla Arch-a z tym motywem.
Dla zainteresowanych podaje link do niego DarkCold

osobiście od dawna robię ( zmieniam kolory na takie jakie mi pasują ) za pomocą oomox

polecam :wink:

Również bawiłem się oomox i ma on jedną wadę, że korzysta z wbudowanych motywów tj. Numix itd.
Jedynie co można to edytować motyw Numix, Papirus.

korzysta z Arc, Materia, Numix
osobiście mam na Numix :wink: ( bo robi mi jeszcze dla qt5ct )

I po dwóch latach odpał się odpalił :laughing: ale warto myślę, zaktualizować informacje, gdyż zawartość na Mega jest nie dostępna, więc może @robson75 zaktualizuj tę swoja linkę i przekieruj do git’a swego :wink:

Proszę bardzo DarkCold

1 polubienie

Zainstalowałem, bardzo fajny i przede wszystkim oryginalny ! Rozważam ustawienie go jako domyślnego :smiley:

To theme też jest ciekawe hdpi-gtk_border

Też uważam że bardzo fajny motyw jest, odkąd go znalazłem w sieci cały czas go używam. Bo dajmy na to taki systemowy motyw jak Adwaita Dark jest po prostu do dupy, wszystko się zlewa w jedną całość, przez co jest mało czytelny. Tak w ogóle to autor motywu DarkCold wykonał dobra robotę.

Świetny motyw.

Oryginalne repo na Github: GitHub - originalseed/darkcold: DarkCold GTK 2/3 theme
GnomeLook: DarkCold - Gnome-look.org

Tak prezentuje się na OpenBoxie w asyscie dekoracji okien Artwiz Boxed.
Chyba będzie trzeba go dołączyć do Maboxa :wink:

Dzisiaj dodałem DarkCold do AUR.

Jak bym miał zainstalować ten motyw, bo w xfce się nie obeznaję, od zawsze korzystam z plasmy, lecz jedna z moich konfiguracji sprzętowych z kde się nie dogaduje.

Z aur, link jest dosłownie post wyżej. Tak chyba najprościej.

Nie korzystam z AUR.
A w xfce się nie rozeznaję.

No to w takim razie trzeba by wypakować to repozytorium w którejś z lokalizacji wspomnianej w dokumentacji.
https://wiki.xfce.org/howto/install_new_themes

Wspomniany motyw nie należy stricte do aur, a jego działanie niczym się nie wyróznia z tamtego że: DarkCold - Gnome-look.org Umieścić w /usr/share/themes jak instruuje instrukcja i wybrać w ustawieniach środowiska.