Ciekawy bug Vagrant+CentOS7+Nginx+Firefox

Przedstawiam wam w sumie ciekawy bug, a rozwiązaniem jest wyczyszczenie cookies przeglądarki. Napotkałem na bardzo ciekawy bug, przy konfiguracji Nginx’a.
Korzystam z Maboxa, do celów odizolowania systemu głównego od virtualizacj stosuję tematyczny vagrant z CentOS 7.
Niby wszystko poprawnie, ale jednak Firefox załapał buga (celowo nie czyszczę ciasteczek i historii).
Po wpisaniu IP localnego 192.168.100.10 zostałem przekierowany do strony głównej Nginx’a. Nie byłoby nic dziwnego, ale na serverze jest już WordPress. Postanowiłem sprawdzić na Chromium, rezultat jak na screenach :slight_smile:

Ps. Tak sprawdzałem, czy przypadkiem nie zainstalowałem nginx-a na desktopie, zamiast na virtualce, ponieważ na Firefox-ie przy wyłączonym vagrant-cie nadal pokazuje mi się strona Nginx-a :slight_smile:

Dość często się spotykam z czymś podobnym… przeglądarki walcząc o szybkość - stosują bardzo agresywne cache-owanie. Czasem aż za bardzo :slight_smile:

Widać, to po ilości gromadzonego materiału, w profilach, które mają domyślną konfigurację i nie czyszczą cach’u.