Catfish nie pokazuje znalezionego pliku w menadżerze plików

Witam,
mam Manjaro KDE 5.23.3 od pewnego czasu Catfish nie chce otwierać znalezionego pliku w menadżerze plików (Dolphin), brak jakiejkolwiek reakcji po wybraniu: prawy klik → Pokaż w menadżerze plików. Próbowałem przeinstalować Catfish, ale nic to nie dało. Co robić?

Bo catfish jest ze stajni Xfce, i nie będzie dobrze współpracował z programami z KDE.
Osobiście mimo że mam Xfce4 to nie używam catfish tylko fsearch, który to jest o wiele lepszy.

1 polubienie

Polecam FSearch z AUR.

Dzięki za podpowiedź, zaraz zainstaluję…

Był bug, już zresztą naprawiony – pozostaje tylko czekać, aż wydadzą nową wersję. Znając tempo rozwoju Xfce, może to trochę potrwać. Ja ze swej strony polecam KFind – raz, że od KDE, a dwa, po prostu działa, a trzy w najnowszych ISO Manjaro KDE jest preinstalowany.

Zainstalowałem FSearch i śmiga. Pozostanę przy nim bo już wcześniej przyzwyczaiłem się do wyglądu Catfish. Tak przy okazji pytanie: kiedy w Pamac wpisuję FSearch to nie widzę tego pakietu w zakładce Wszystko (przed jego instalacją). Widać go dopiero wtedy, kiedy kliknę po lewej stronie w zakładkę Repozytoria użytkowników Arch. Dziwne. Myślałem, ze jak Wszystko to wszystko…

Czyli działa zgodnie z założeniami. Jakiś czas temu faktycznie było tak jak opisujesz, ale takie działanie fundowało DDoSa serwerom AUR, więc deweloperzy zmienili na to co jest teraz.

Dzięki za wyjaśnienie!