Błędy w motywie ikon Faenza-Dark

Zmieniłem motyw ikon na Faenza-Dark. Ikona pustego kosza na pulpicie jest z innego motywu i nie pasuje do reszty. Ikona pełnego kosza jest z Faenza-Dark. W motywach Faenza i Faenza-Radiance jest OK.

Podejrzewam, że trzeba coś pokombinować w plikach /usr/share/icons, ale proszę o podpowiedź.

Jeżeli jest tak, jak piszesz, to trzeba zgłosić błąd.
Gdybym miał taki problem i przeszkadzałoby mi to - odszukałbym ikonę i zamienił na inną, np. tą z pełnym koszem. To tak prowizorycznie, na szybko.

Problem rozwiązany w inny sposób - zmieniłem XFCE na Plasmę.

@azja dzięki za podpowiedź.

No to gratulacje, zmieniać DE z powodu takiej błahostki. :smile:

parafrazując oczywiście:
przypomniały mi się stare czasy kiedy jeszcze siedziałem na winXP jak coś szło nie tak to ludziska robili format i stawiali system od nowa :wink:


ale prostszym sposobem byłoby zmienić motyw ikon a nie całe DE :slight_smile:
no i oczywiście zgłosić błąd wnosząc coś do rozwoju…

no ale każdy robi jak mu pasuje

@LinGruby
Pod koniec lat 90. zainstalowałem Windows 2000 Beta (tzw. NT5). Następnie upgrade’owałem je do wersji stabilnej, po czym upgrade’owałem do Windows XP. Instalacja była kilka razy ratowana, kilka razy zmieniany był sprzęt, ale zawsze był, to ten sam system, ta sama instalacja - była ciągłość. Jako główna instalacja produkcyjna system działał bez reinstalacji kilkanaście lat - nadal jest sprawny, choć od kilku lat uruchamiam go raz do roku.
Ale fakt, że ‘format C’ był (jest?) popularną metodą rozwiązywania problemów z DOS’em i Windows’ami.


@Tazik
Prawo nie zabrania robić generalnego remontu mieszkania, z powodu plamy na ścianie, ale przyznaję, że jestem ciut zaskoczony.
Rozumiem, że problem rozwiązany, zamykam.