Apka do zamiany mowy w tekst

dzien dobry
mam na imie tomek, ale bardziej tomaszek. mam 12 alke bardziej 13 i mialem windows fajny i tam wszystko działalo, ale mi zepuł, to mi wujek kupil taki fajny szybki dysk i mi zrobil linuksa i to fajne, szybkie teraz ale mi nic dziala, to mi wujek mowi zebym mu dupy nietrul i se konto tutaj zalozy i pomogl to teraz jestem. no to jestem i mam rozne takie problemy ale najbardziej to mam zeby se mowil i to co mowil to zeby byly literki byly, bo jak wszkole mam, to se mowie i mi pani nie mowi ze ja brzydko pisze. ale to mi nie dziala a wujek mowi ze mam w lapopie mikrofon i ze mam tez taki co sie w dziurke wklada. ale co jak mi nie dziala
To mi wujek zrobił i już będę wiedział i pisał ładnie, bo mi błędy teraz podkreśla:
https://justpaste.it/47t8e
I jeszcze chciałem, żeby to co zmienia mowę w tekst, to żeby było dobre bez google i offline najlepiej.

Młody potrzebuje zwyczajnie najlepszego hmm… czegoś, co by zamieniało mowę w tekst. Będzie się, od teraz, bardziej przykładał do artykułowania swoich próśb. Wbrew pozorom, to jest inteligentny chłopak, choć nieco leniwy.

Bardzo przepraszam, ale w ogóle cię nie rozumiem. Najpierw zaczynasz opis jakimś bełkotem tym bardziej niezrozumiałym, że brak w nim wielkich liter, kropek i polskich znaków. Potem podajesz linka do logów związanych z wifi zupełnie niepowiązanych z tematem a na końcu nagle zaczynasz pisać poprawnie i w trzeciej osobie – zupełnie jakby ktoś inny to pisał. Prosiłbym o większą spójność i poprawność wypowiedzi.

Ale pomijając powyższe zastrzeżenia i skupiając się jedynie na tytule wątku odpowiedź brzmi: nie wiem, nie znam i nie korzystam z takiego oprogramowania. Mogę jedynie odesłać do odpowiednich tagów na AlternativeTo.

Już tłumaczę. Niedawno prosiłem o usunięcie mnie z forum z pewnych powodów - być może to była moja przesadna ostrożność, nie znam się na tym. Dzisiaj pisałem jako Tomeczek, który będzie już pisał poprawnie, pod okiem “wujka”. Wiem jedno: regulaminu nie złamałem. Może poza tym, że pisałem niechlujnie, jednak widziałem tu asów, którzy to pisali znacznie wstrętniej niż “Tomaszek”.
pozdrawiam

Dziecku wszystko jedno, ale wujek miast google, woli 3kaczki.

To jest polska aplikacja na Androida. Byłaby świetna, ale dziecko nie potrafi jej używać. Chcielibyśmy mieć coś takiego tak na Manjaro jak i na androida.
Tomek ma dużo treści do przekazania, a ponieważ nie potrafi szybko pisać, chce przekształcać mowę w tekst. To mu się przyda do szkoły.

Rozpoznawanie mowy to ciągle rozwojowa dziedzina i jeśli coś jako tako działa, to jest to online (gdyż wymaga sporych mocy po stronie serwera i złożonych algorytmów, raczej niedostępnych w fonie czy w PC).
Osobiście czasami korzystam z serwisów (nie apek) online:

1 polubienie

Ślicznie majo. A, jako że, ja i Tomaszek też, uważamy by warto było wspierać to co polskie. Pragniemy spytać o taką apkę na androida:

Transkrypcja na żywo – Aplikacje w Google Play
Wiemy jak to włączać, ale nie wiemy jak robić i jak później przejrzeć, to co trzeba.

Widzę, że jest trochę appek. Wystarczy zainstalować i sprawdzić. Powodzenia :slight_smile:

OT
Podobnie jak @Tomek, nie do końca rozumiem, kto i kiedy się wypowiada. Domyślam się, że korzystając z użytkownika @Tomasz, raz wypowiada się “Tomeczek” a raz jego wujek.
Aby wyklarować sprawę, sugeruję, aby “wujek” założył oddzielne konto i z niego korzystał.

1 polubienie

Ludzie, litości :slight_smile:
Bo mamy rozdwojenie jaźni i mamy na to papier :slight_smile:
Czy łamiemy z Tomaszkiem regulamin?
Błagamy, zróbcie porządek i nie spamujcie więcej.

A Tobie majo, dzięki po dwakroć albo czterokroć bardziej.
Przy czym żałujemy, że nie możemy wspierać polskich programistów - tych którzy stoją za apkę na androida, o której mowa była wyżej.

@Tomasz i Tomaszek (niechby i Niechcic), to jedno ciało, ale w dwóch umysłach.

Nie przeszkadza mi Wasz dziwaczny styl, póki treść jest na tyle klarowna, żeby nie trzeba było zmuszać się do czytania i mozolnej interpretacji. Piszcie rzeczowo, a Internety będą Wam sprzyjać.

1 polubienie

Tak, wiem, apek na Androida jest sporo. Jednak uparłem się na tę konkretną, bo polska. Mogłem przypadkowo wyjść na lenia, choć nie uważam się za takiego :slight_smile: Nieważne.

@majo bardzo Ci dziękuję za pomoc. Serwisy, które wskazałeś, są naprawdę doskonałe. Jak ktoś się uprze, to nawet redagować za wiele nie musi. Dzięki :slight_smile:
Szkoda tylko, że chcąc korzystać, należy żonglować przeglądarkami, bo nie wszystkie chcą współpracować z danym serwisem.