Pokaż swój pulpit - 2020 lipiec

Ubuntu 20.04 - tilix mode.

2 polubienia

:wink:

3 polubienia

Tak to wygląda :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

SolydX - bardzo fajny debian.

1 polubienie

Arcolinux 20.7.5 - qtile-wm.

Kogo to interesuje @skandyn , to forum dla Manjaro. Byś coś zmienił chociaż.

@Baks nie popadajmy w skrajność, każdy może się wypowiedzieć na tym forum, nawet jeśli nie używa Manjaro. Zwłaszcza że mamy od tego osobną kategorię. Chociaż fakt, znakomita większość użytkowników tego forum korzysta z Manjaro i też najszybciej otrzyma się pomoc dla tej dystrybucji.

Poza tym co powiesz o poście @aquila, nie dość, że na tapecie jest Solus to jeszcze drań jest moderatorem :stuck_out_tongue:

@Tomek cieszę że wskazałeś miejsce gdzie posty o innych dystrybucjach powinny trafiać. Jest to forum Manjaro i zakładam że wszystkie posty będą się dotyczyć tej dystrybucji. A jak sam zauważyłeś , inne dystrybucje mają swoje miejsce na tym forum i powinny tam trafiać. W wątku Pokaż swój pulpit liczyłem na pulpity userów dumnych ze swoich modyfikacji . Które będą wzorem i natchnieniem dla innych.
Pozdrawiam.

A Mabox może być? :wink:

4 polubienia

Mabox rządzi :slight_smile:

4 polubienia

Pokaż swój pulpit …, to wątki dotyczące estetyki i funkcjonalności pulpitów. Chodzi o to, aby pochwalić się (albo złożyć samokrytykę) tapetą, oprogramowaniem, ciekawym (lub egzotycznym) manager’em okien - niekoniecznie pod Manjaro.

Próbuję sobie przypomnieć czasy gdy grałem w szachy…

Na razie GNUChess sprawia mi za każdym razem łomot niemiłosierny :stuck_out_tongue:

Na pulpicie Dijkstra a w sourceforge.net nadal Calanthe. :frowning:

Trochę jeszcze muszę popracować nad kolejnym wydaniem :slight_smile:

ładne te pulpity, ale serio potrzeba wam ciagle wyswietlanych tylu informacji o systemie ? :stuck_out_tongue:

Informacje nt. systemu, które mam standardowo na oku, i bez których trudno mi się pracuje (kolejność nieistotna):

  • data;
  • czas;
  • zajętość partycji;
  • aktywność dysku (odczyt, zapis);
  • aktywność sieci (download, upload);
  • aktywność procesorów;
  • zajętość RAM’u i Swap’a;
  • temperatury (CPU, GPU, HDD, obudowa);
  • kilka innych, pomniejszych kontrolek.

Nie trzymam tego na desktop’ie, tylko na panelu (pasek zadań), ale jeżeli pracuję na komp’ie user’skim, to raz w czas czegoś mi brak.

3 posts were split to a new topic: Pokaż swój pulpit – 2020 sierpień