O kategorii Forum organizacyjne

Dyskusja na temat tego forum, jego organizacji, tego jak działa i jak możemy je usprawnić.

  1. RSS?
  2. “Wpis musi zawierać przynajmniej 20 znaków” :frowning:
  1. RSSy:
    Polskie forum użytkowników Manjaro - Aktualne wpisy
    Polskie forum użytkowników Manjaro - Ostatnie tematy

  2. Dopiero się organizujemy na nowym forum, także sami musimy jeszcze poznać lepiej niektóre z jego opcji :slight_smile:

Zmiana motywu na Dark nie działa
Odznaki :money_mouth_face:

Działa, sprawdziłem przed chwilą na koncie nie administracyjnym też.
Zapisałeś zmiany?

1 polubienie

Teraz działa, nie zauważyłem że trzeba zapisać zmiany. Myślałem, że wystarczy wybrać odpowiednią opcję, bo wygląd zmienia się od razu.

1 polubienie

Sam się jeszcze gubię w tym nowym “silniku” forum, ale wygląda na to, że będzie dobrze :wink:
Kwestia przyzwyczajenia.

1 polubienie

Ależ sobie serduszkujecie :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

@michaldybczak wszystko trzeba potestować :smiley:

Zgadza się :slight_smile: . Można jeszcze ikony po lewej stronie uruchomić, jako dodatkowa reakcja na post.

@napcok
mała propozycja dodania wtyczki nie pomnę jaka to ale tak wygląda:

d544cf46-9b87-45b1-b215-f3939a452511

akurat z innego forum ss :wink:

1 polubienie

@LinGruby dzięki… znajduje się już na liście wtyczek do dodania, obok wtyczki do oznaczania postów jako rozwiązanie :slight_smile:

Stare forum zawiera sporo materiału, również wartościowego. Może by wrzucić wyrażny link do niego na głównej stronie nowego forum - raczej na górze, niż na dole strony. Inaczej incydentalni użytkownicy nie będą wiedzieć, że i tam mogą szukać odpowiedzi na swoje pytania.

Co do archiwalności starego forum, to - jest możliwość zablokowania tworzenia nowych wątków?

1 polubienie