Czego słuchamy

2 polubienia
3 polubienia
2 polubienia

Charlie “Bird” Parker

2 polubienia
3 polubienia
1 polubienie
1 polubienie
2 polubienia

Chyba już czas na świąteczne przeboje, w końcu MIkołajki :santa:

Na początek Elmo & PatsyGrandma Got Run over by a Reindeer, czyli w dość swobodnym tłumaczeniu Babcię przejechał renifer :smiley:

2 polubienia
2 polubienia

Hans Zimmer - The Dark Knight :

1 polubienie

Klincz - Latarnik :

2 polubienia

Bardzo energetyczny wieczór. Dzięki wielkie wszystkim, za propozycje na naszą listę przebojów - dzięki nim doświadczyłem dzisiaj dużo dobrego prądu i naładowałem się na dalszą walkę ze smokami, a to nie w kij dmuchał robota :slight_smile:

Ciekawy teledysk AC/DC do ‘Shot In The Dark’ - gamingowy bardzo. Nieczęsto chwalę ten styl (gamingowy, szczególnie w sprzęcie IT), a niezwykle rzadko przyznaję się do tego na piśmie. Kilka innych niemłodych teledysków nadal wygląda jakby zrobiono je wczoraj, a nie trzydzieści lat temu. Cała reszta - starzy znajomi, z charakterystycznymi klimatami z epoki, trochę archaicznymi, ale mimo to, ciągle dobrze się ogląda.

Gdy po raz pierwszy dowiedziałem się, że Mark Knopfler przetransferował się do Country, zadrżałem z niepokoju, ale wszystko wróciło do normy, gdy usłyszałem go po przemianie - to nadal ta charakterystyczna gitara i ten sam głos. Gdyby śpiewał Disco Polo, na swój niepowtarzalny sposób, również bym go wielbił.

Poniżej, lista wykonawców, do wysłuchania których zostałem ‘zmuszony’, z czego jestem zadowolony, bo warto wracać do dobrego:

The Hooters
The Doors
Tanita Tikaram [!]
Enya
Barbra Streisand
Pet Shop Boys
Chłopcy z Placu Broni [!]
OMD
AC/DC
Nick Cave [!]
Tina Turner
Queen [!]
Daft Punk
Elvis Presley
Mark Knopfler [!!!]
Bronski Beat
Annie Lennox
Bruce Springsteen [!]
Klincz
Bryan Adams
Chris Rea [!]
Cyndi Lauper
Prince [!]

2 polubienia

Mark Knopfler - Brothers in Arms
Stary kawałek (1985), w dojrzałym wykonaniu (2007). Ten utwór jest dla mnie jak inhalator dla astmatyka:

4 polubienia
1 polubienie
1 polubienie

No to i ja coś wrzucę :rofl:

5 polubień