Czego słuchamy

1 polubienie
1 polubienie

Sosnowiec rządzi! Zapomniana kapela, dzisiaj wpadła mi ich płyta w ręce przy sprzątaniu :slight_smile:

3 polubienia

:metal:

4 polubienia
1 polubienie
1 polubienie
1 polubienie

Compressorhead Robot Band Performance in Berlin Spandau
Wokalista jest zdecydowane debest! Ale ukłony również dla perkusisty. Myślę, że należy domagać się, oprócz chleba, igrzysk i 500+, również więcej robomuzy. Swoją drogą, zamiast programowania w podstawówce (kto wymyślił taki idiotyzm? Minister Edukacji?) należy pokazywać dzieciakom praktyczne możliwości tej dziedziny.

CYMATICS: Science Vs. Music - Nigel Stanford
Tak powinna wyglądać fizyka w szkole - nie było by wtedy narzekań w stylu ‘a po co to i komu’.

AUTOMATICA - Robots Vs. Music - Nigel Stanford
Już wiem, czego będę szukał w najbliższy weekend i czym cieszył oko, ucho i korę przedczołową.

Od jakiegoś czasu przymierzałem się do Paula’i Abdul, coby przypomnieć sobie stare kawałki, bo dawno jej nie słuchałem i nie oglądałem. Ponieważ @poyep już zamieścił dwa utwory, to ja dołączę się do grona wielbicieli.

Opposites Attract

Cold Hearted

1 polubienie

Skoro w ten deseń, to może - w ramach muzy, w której choreografia odgrywa dużą rolę - coś młodszego: Pussycat Dolls. To co rzuca się w oczy w ich teledyskach, oprócz atrybutów anatomicznych i wyśmienitej sprawności fizycznej, to synchronizacja rytmu, choreografii i efektów wizualnych.

Doskonałe Beep (z udziałem will.i.am) :

Świetne Wait A Minute (z udziałem Timbaland) :

Niezłe Buttons (z udziałem Snoop Dogg) :

Oraz Jai Ho (z udziałem A.R. Rahman) - ciekawy mix afroamerykańsko-indyjski :

1 polubienie

Alannah Myles - Black Velvet :

1 polubienie

Fine Young Cannibals - She Drives Me Crazy, z doskonale znanym riff’em:

2 polubienia
1 polubienie

Pamiętajcie o kremie do opalania, dni robią się coraz dłuższe :upside_down_face:

1 polubienie
2 polubienia
2 polubienia
2 polubienia

Vaya Con Dios, cóż, mlasnąłem kilkukrotnie z zadowoleniem :slight_smile:

Ale żeby nie było zbyt nudno na stabilnej łódce, to poskaczę trochę na drugiej burcie.
Blues Brothers, klasyka filmu muzycznego - kilka cytatów:

… na początek, małe trzęsienie ziemi - James Brown, Can you see the light?

… energetyczna Aretha Franklin, Think

… pan John Lee Hooker, Boom Boom

… i The Blues Brothers w osobach własnych - Jailhouse Rock.

1 polubienie